PLURYAL

Pluryal® sú viskózne a bezpečné gély používané na vrásky, kontúry tváre a pier. Produkty sú vyrábané v Európe pomocou prémiovej technológie, ktoré vytvárajú čisté, hladké a vysoko elastické gély.

Produkty Pluryal obsahujú čistú neživočíšnu kyselinu hyalurónovú s maximálnou toleranciou, pričom predstavuje najbezpečnejšie a najúčinnejšie zosieťovanie HA kyseliny vďaka použitiu glycerolu pre posilnenie kože, čím sa zabezpečí bezpečná a efektívna stabilizácia HA. Výplňový materiál je elastický čím je zabezpečená pružnosť, prirodzené výsledky, jednoduchosť pri používaní a dlhodobé výsledky. Vďaka monofázickosti- jednoduchej štruktúry sú dosiahnuté prirodzené výsledky a nie je potrebná ďalšia korekcia. 

 

Vyberte si druh výplne:

 

PREČO PRODUKTY PLURYAL?

BEZPEČNÝ MATERIÁL

Produkty sú založené na homogénnej a čistej živočíšnej kyseline hyalurónovej, ktorá sa prirodzene vyskytuje  vo všetkých živých organizmoch. a bezpečne sa používa už viac ako dve desaťročia vo výrobe kožných výplní.

PRIRODZENÉ VÝSLEDKY

Vďaka vysoko elastickým a viskóznym vlastnostiam produkty Pluryal® umožňujú dosiahnuť prirodzené výsledky, s ktorými budú pacienti vyzerať prirodzene mladšie.

REVERZIBILNÝ A ODBÚRATEĽNÝ

Výsledky Pluryal® liečby nie sú permanentné. Čo je základná vlastnosť, pretože tvár sa počas rokov mení v priebehu času.

DLHOTRVAJÚCE VÝSLEDKY

Vďaka svojej vysokej viskozite materiálu, Pluryal® umožňuje vidieť viditeľné výsledky po dobu niekoľkých mesiacov. Po jednom ošetrení budú výsledky viditeľné po dobu

  • približne 6 mesiacov pri korekcii pier
  • 6-12 mesiacov pri korekcii vrások a kontúr tváre.

RÝCHLA A JEDNODUCHÁ APLIKÁCIA

Rýchla a jednoduchá aplikácia výplňových materiálov vďaka čomu je možné vykonávať ošetrenia v čase kratšom ako 20 minút a nie je potrebná žiadna doba na rekonvalescenciu.

 

Naši partneri:

viora, vacuactive, unbescheiden, sybaritic, starvac, rognoni, nilo, megasun, skin solution, mbe, massada, libra design, lemi, kbl, hotspring, hotspot, haslauer, gharieni, generalproject, eunsung, easybeuty, danilsmc, bison medical, asclepion, arosha
Copyright © 2013-2017 AURORA SOLUTIONS | Fotografie uvedené na stránke sú ilustračné.

Morgan&Men SEO - Widget